Satisfyer Orca | Hava Darbesi & Klitoris Uyarıcı
Satisfyer Orca | Hava Darbesi & Klitoris Uyarıcı Orijinal fiyat: 3.300 ₺.Şu andaki fiyat: 2.900 ₺.
Back to products

Womanizer Og Aubergine Emiş Vibratörü

Stok kodu: FA-W001 Kategoriler:

16.000 

Havale/EFT İndirimi
15.333 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Womanizer OG

Womanizer Og Aubergine Emiş Vibratörü

Womanizer OG, devrim niteliğinde bir orgazm yolculuğu için titreşimleri Pleasure Air teknolojisiyle birleştiren ilk G noktası vibratörüdür. Womanizer OG’nin benzersizliği, ilk kez g noktasını hedefleyen Pleasure Air teknolojisine sahip olmasıdır. Womanizer OG, G noktasını eşzamanlı uyarımla bozmak için Pleasure Air uyarımını titreşimle birleştiren gerçek bir yeniliktir.

Titreşimli hava basıncıyla G noktasını hedef alan hava basıncı darbeleri ve yeni türde bir uyarıma ve olağanüstü orgazmlara yol açan hafif bir emişe sahiptir. Womanizer OG, samimi anınızı geliştirmek için Pleasure Air uyarımını titreşimle birleştirir. İki tür uyarım size zevki ikiye katlar.

Akıllı tasarım, titreşimleri ve hava basıncı darbelerini mükemmel şekilde konumlandırır. OG, kişiye özel uyum için esnek bir kolla vücudunuza doğru kavislidir. Womanizer OG, zevk arayanlar ve mastürbasyonunu geliştirmek ve yeni hisler keşfetmek isteyen deneyimli zevk arayanlar içindir.

Bugün G noktasının tam olarak bir nokta olmadığını, klitorisin iç kısmındaki daha geniş bir alan olduğunu ve vajinanın içinden etkili bir şekilde uyarılabileceğini biliyoruz. Bu alan vajinal duvarla kaplı olduğundan klitorisin açıkta kalan dış kısmına göre daha az hassastır.

G noktası kapatıldığı için ısınma daha fazla zaman alır ve daha büyük, daha hassas ve uyarılma ile uyarılmaya daha açık hale gelir. G noktası orgazmı çok özel ve benzersiz bir deneyimdir ve bunu başarmak biraz zaman alabilir ve özen gösterebilir, ancak kesinlikle zaman ayırmaya değer! Ortaya çıkan doruk noktası çok tatmin edici ve daha önce deneyimlediğiniz her şeyden tamamen farklı.

Özellikler

Pleasure Air Teknolojisi titreşimle birleştirildi
Hava basıncı darbelerinin 12 yoğunluk seviyesi
3 titreşim seviyesi
Afterglow fonksiyonu – Orgazmı yumuşak bir ışıltıyla sonlandırın. Basit bir düğmeye basarak en düşük uyarı seviyesine geri dönersiniz
Akıllı Sessizlik işlevi – OG cilt temasına yaklaştığında uyarılar başlar
Su geçirmez IPX7
Vücut için güvenli silikon
Manyetik şarjlı USB kablosuyla şarj edilebilir
Saklama çantası dahil
Şarj süresi: 100 dakika
Oyun süresi: 120 dakika

Özellikler:

Pil: USB şarj edilebilir lityum iyon pil
Ürün boyutları 177x105x38mm
Ürün ağırlığı: 152g
Paket boyutları: 196x162x73mm
Paket ağırlığı: 517,9 gr
Garanti: 5 yıl

Marka

Womanizer

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.