Vini Telefon Kontrollü Giyilebilir Aşk Topu

Stok kodu: FA-V011 Kategoriler: ,

3.500 

Havale/EFT İndirimi
3.354 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Vini Telefon Kontrollü Giyilebilir Aşk Topu

Magic Vini formundaki uygulama kontrollü aşk yumurtası sizler için sürpriz bir paket.

Sihirli hareket uygulamasıyla sihirli Vini’yi kolayca kontrol edebilirsiniz. Nerede olursanız olun, Magic Motion uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz.

Cep boyutundadır ve özel işlevi için tasarlanmış kullanışlı bir vibratöre sahiptir. İşleyişi vajinal ve klitoral uyarımı içerir. Sihirli Vini kullanıcının klitoris ve vajinasına çok yoğun uyarılar verecektir.

Bir basma düğmesi var. Basma düğmesinin yardımıyla çok verimli bir şekilde kullanılır. Mükemmel bir tungsten ve çelik motora sahiptir. Motor size çok dinamik ve güçlü bir deneyim yaşatacak. Kolayca giyilebilir. O da bağlanabilir. Artırılmış sinyali sayesinde her yerde ve her zaman kolaylıkla kontrol edilebilir. Dalga kafesinin güçlü hissini hissedeceksiniz.

Uygulama kontrollü Magic Vini‘nin bileşiminde kullanılan malzeme ABS ve yumuşak silikondur. Bu tür malzemeler eğlence oyuncaklarına çok uygundur.

Malzeme çok pürüzsüz ve sağlıklıdır. Silikon malzeme size doğal bir his vermek için kapsamlıdır. Çok kolay çalışan, uygulama kontrollü bir cihazdır. Kullanımı çok rahat hale getiren bir uzaktan kumandaya sahiptir.

Wi-Fi ve Bluetooth üzerinden bağlayarak uzaktan kumandasıyla kontrol edebilirsiniz. Bu tür bağlantılar çok kararlıdır ve en yaygın şekilde kullanılır.

Love Egg size yedi adet değişken ve manuel hız sunar. Yedi değişken ve güçlü titreşim modeline sahiptir. Farklı titreşim modelleri size daha fazla eğlence ve zevki keşfetme seçeneği sunar.

Mini vibratör USB şarj edilebilir. Bir USB bağlantı noktası, size istediğiniz zaman güçlü titreşimler sunmak için onu şarj eder. Magic Vini, IPX6 su geçirmez bir tasarıma sahiptir. Su oyunlarına da uygundur.

Magic-Motion uygulaması hakkında:

App Store / Google Play’den ücretsiz indirme (en son işlevlerle otomatik olarak güncellenir)

Bluetooth 4.0 ile iPhone 4S veya Android 4.3’ten sonra tabletler dahil tüm yeni modellerde çalışır

Müzikle büyülü hareket, hareket, ses, dokunma vb.

Wi-Fi üzerinden sohbet yoluyla oyun oynayın. (Skype / WhatsApp / WeChat)

 

Ürün boyutları 27 mm x 37 mm x 95 mm / 237 mm

Ağırlık 58 gr

Li-on 360 mah / 3.7v pil

Şarj süresi 1 saat / 400 ma / 5.0v

USB port şarj edilebilir

Çalışma süresi 2 saate kadar

APP kontrol (cep telefonu kontrollü)

Kablosuz Bluetooth 4.0 düşük enerji

ABS/vücut güvenli silikon malzeme

7500 r/s frekans

IPX6 su geçirmezlik özelliği

 

Paket içeriği:

Magic Vini

Kullanım kitapçığı

Saklama çantası

USB-DC kablosu

Marka

Magic Motion

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.