Sylvia 1,6 Kg Gerçekçi Yarım Kalça Mastürbatör

Stok kodu: FA-2004 Kategoriler:

2.600 

Havale/EFT İndirimi
2.492 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Sylvia mastürbatör erkekler için çok gerçekçi bir seks oyuncağıdır. Renkli klitoris ve dudaklar en seçici erkeği bile heyecanlandıracaktır.

Bu oyuncağın içinde gerçekçi bir vajina veya anüs gibi bulacağınız iki delik vardır, bu nedenle mastürbasyon canlı bir kadınla gerçek seks gibi olacaktır.

Alerjiye neden olmayan, vücuda zarar vermeyen malzemelerden yapılmıştır.

İhtiyacınız olan tek şey biraz kayganlaştırıcı ve iyi bir ruh hali.

Bakım çok basittir. Kullanımdan sonra sabunlu su veya seks oyuncağı temizleyicisi ile yıkamanız yeterlidir.

Masturbatör boyutu: 20 cm x 16 cm x 11 cm
Ağırlık: 1,6 kg.

Yani oldukça kompakt ama aynı zamanda çok da küçük olmayan, ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayacak bir seks oyuncağı.
Özellikleri:

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.