We-Vibe Jive
We-Vibe Jive G Noktası ve Klitoris Vibratör Orijinal fiyat: 12.000 ₺.Şu andaki fiyat: 9.900 ₺.
Back to products

Satisfyer Orca | Hava Darbesi & Klitoris Uyarıcı

Stok kodu: FA-SF002 Kategoriler: ,

Orijinal fiyat: 3.300 ₺.Şu andaki fiyat: 2.900 ₺.

Havale/EFT İndirimi
2.779 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Satisfyer Orca | Hava Darbesi & Klitoris Uyarıcı

Yeni en iyi arkadaşınızla tanışın: Muhteşem Satisfyer Orca, güçlü titreşimler ve duyusal basınç dalgalarıyla sizi heyecanlandırır – yoğun klitoral uyarım için 2 güçlü motor.

Eğlenceli Çift Hava Darbeli Vibratör: Satisfyer Orca

Orca, eğlenceli bir tasarıma ve iki güçlü motora sahip, çift havalı darbeli bir vibratördür. İkonik Hava Darbesi Teknolojisi ile sizi heyecanlandırıyor; 11 basınç dalgası yoğunluğu hizmetinizde. Ancak daha da fazlası, çeşitli heyecan verici kombinasyonları mümkün kılan 12 titreşim ayarını katmanlayın. Vibratörün cilt dostu silikondan yapılmış şık ve modern gövdesi her zaman kontrolün sizde kalmasını kolaylaştırır. Yaklaşılabilir tasarımı onu yeni başlayanlar için mükemmel bir oyuncak ve aynı zamanda harika bir hediye haline getiriyor.

Satisfyer Orca – Basınç Dalgaları ve Titreşim

Su geçirmez (IPX7) kaplaması sayesinde vibratör, duşa veya rahatlatıcı bir tam banyoya alınabilir. Oyuncağınızı her kullanımdan sonra bir miktar ılık su ve yumuşak sabunla kolayca temizleyin. Ürünle birlikte verilen USB şarj kablosuyla yeni en iyi arkadaşınız her zaman yeni şehvetli maceralara hazırdır.

15 yıl garanti Basınç dalgaları ve titreşim yoluyla klitoral uyarım
Vücut dostu silikon Su geçirmez (IPX7)
11 basınç dalgası yoğunluğu + 10 titreşim ayarı 2 ayrı kontrol edilebilir motor
Fısıltı modu Temizlemesi kolay
Lityum iyon batarya USB-Magnetladekabel dahil

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.