Satisfyer Double Fun Çiftler İçin Vibratör

Stok kodu: FA-S004 Kategoriler: ,

3.200 

Havale/EFT İndirimi
3.067 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Satisfyer Double Fun Çiftler İçin Vibratör

Satisfyer Double Fun App-Controlled Couple’s Vibrator with Remote Control

Double Fun’ımız seks sırasında her iki partneri de güçlü bir şekilde uyarır. U şekli hem içeriye hem de dışarıya yerleştirilmiştir; klitoris, G noktası ve penis için baştan çıkarıcı bir his sağlar. Uygulama etkin olan bu yüksek teknoloji ürünü oyuncak, uzaktan oynama ve daha fazlasıyla geliştirildi!

Ücretsiz Satisfyer Uygulamasıyla uyumlu – iOS ve Android’de mevcuttur
2 güçlü motor, oyuncağın tamamına yoğun titreşim ritimleri iletir
Çiftler için ideal
15 yıl garanti
2 süper güçlü Güç Motoru
Kablosuz uzaktan kumanda ile
İş ortağı kullanımı
Vücut dostu silikon
Su geçirmez (IPX7)
Uygulama olmadan da kullanılabilir
Önceden ayarlanmış programlar düzenlenebilir
Uygulama sonsuz bir program yelpazesi sunuyor
Fısıltı modu
Şarj edilebilir Li-ion pil
Manyetik USB şarj kablosu dahildir
Temizlemesi kolay 10 titreşim programı
Satisfyer Double Fun çiftler vibratörü ne yapabilir?

Satisfyer Double Fun, aşk hayatınızı her ikinizi de duyusal olarak uyaran güçlü titreşimlerle zenginleştirecek. Klasik U şeklindeki çiftler için vibratör sevişme sırasında giyilir ve takılabilir şaftı ile tüm penisin yanı sıra G noktasını da uyarır. İkinci motor çiftin vibratörünün diğer ucunda gizlenir ve aynı anda klitorisi uyarır. Çiftlerin vibratörü, ciltte özellikle yumuşak bir his veren vücut dostu silikondan yapılmıştır. Birlikte eğlenceniz duşta veya küvette de devam edebilir: Su geçirmez (IPX7) kaplaması sayesinde Satisfyer Double Fun, ıslak ve vahşi zevk için ideal bir yol arkadaşıdır. Cihazınızın buharı biterse entegre pilleri birlikte verilen USB şarj kablosuyla şarj edebilirsiniz.

Vibratörü uzaktan kumanda ve uygulama kontrolüyle birleştirir

Kontrol edilmesi de sezgiseldir: Çeşitli titreşim programları, çift vibratörünün üzerindeki kontrol paneli aracılığıyla, birlikte verilen kablosuz uzaktan kumanda aracılığıyla veya Satisfyer Connect Uygulaması aracılığıyla kontrol edilebilir. Uygulamayla sevişmeniz için daha da fazla yükseltme keşfedebilirsiniz: Kendi titreşim programlarınızı oluşturabilir, partnerinizin Satisfyer’ını kontrol altına alabilir veya hesabınızı Spotify’a bağlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz – keşfedilecek çok şey var! Uygulama ücretsizdir ve Android, iOS ve Apple Watches için kullanılabilir.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.