Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde farruz.com yada (+90) 542 541 11 86 no’lu müşteri hizmetlerimizden veya beta@aybeta.com adresinden başvuruda bulunarak aşağıda belirtilen koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlak surette orijinal ambalajı ve faturası (faturanın tüm nüshaları) ile birlikte yapılmalıdır. İade edilecek ürünün orjinal ambalajı yırtılmamış ve zarar görmemiş olmalıdır.

İade edilecek ürün hijyen kuralları gereği kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Satın aldığınız iç giyim alt parçaları, külot, boxer, çorap, fantazi iç giyim ürünleri, vücut çorapları, ağı olan ürünler, mayo, bikini, slip ve tek parça satılan bikini altlarının değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği renk, beden ve model dahil olmak üzere hiçbir nedenle farruz.com sitesinde başka bir ürün ile değişimi ve iadesi yapılamamaktadır.

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, sarf malzemeleri, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler, hijyen açısında iç giyim ürünleri ve hizmet için cayma hakkı kullanılamaz. farruz.com, üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumlarla karşılaştığı hallerde ürünü iade almama ve bedelini iade etmeme hakkına sahiptir.

Üretimden kaynaklanan hata veya kusur bulunması, tarafımızdan hatalı ürün, renk ve beden gönderimi gibi sorunlarda Farruz Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmanız durumunda iade etmek istediğiniz ürün anlaşmalı kargo firması olan Aras Kargo Şirketi aracılığı ile adresinizden alınır. Gerekli değişim ve iade işlemi ücretsiz olarak yapılır. (+90) 542 541 11 86 no’lu telefondan hafta içi 09:00-16:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayarak Farruz Müşteri Hizmetleri üzerinden iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.