Farruz Zincirli Unisex Meme Kelepçesi

Stok kodu: FA-MT-30 Kategoriler:

350 

Havale EFT İle %5 İndirimli

335 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz Zincirli Unisex Meme Kelepçesi

33 cm’lik bir zincir üzerindeki erkek ve dişi meme kelepçeleri.
Meme kelepçeleri göğüsleri uyarır, vidayı ayarlayarak kelepçeleme derecesini belirlemenizi sağlar, 25 cm’lik rahat bir uzunluğa sahiptirler.
BDSM kelepçeleri sekste yeni bir zevk seviyesidir, meme uçlarının sıkılması sayesinde inanılmaz cinsel uyarılma meydana gelir. Kızlar, kadınlar ve erkekler için uygundur. Aşk oyunlarında samimi BDSM gereçlerini ve diğer fetiş şeyleri kullanarak maksimum zevki yaşayın! Burada yetişkinlere yönelik diğer erotik ürünleri, 18 yaş ve üzeri seks oyuncaklarını ve diğer ilginç şeyleri bulabilirsiniz.
Meme kelepçeleri, kız, erkek arkadaş, kadın, arkadaş, erkek için en iyi hediyedir!

Rol yapma oyunlarına yönelik bu samimi, teşvik edici aksesuar, ikinize de unutulmaz bir deneyim yaşatacak!

Kelepçeler zincirlerle bağlanır ve ortak bir halka ile birleştirilir.

Kelepçeyi kullanmadan önce şehvetli ön sevişmenin keyfini çıkarmanızı öneririz. Kelepçeleri çıkarın ve partnerinizi okşamaya başlayın

Erojen bölgelerin onlarca kat daha hassas hale geldiğini ve her dokunuşun daha parlak hissettirdiğini hissedeceksiniz. Sıkıştırma kuvveti cıvatalarla ayarlanabilir; samimi oyunlar sırasında güçlendirilebilir veya zayıflatılabilir. Bu satın alma işlemiyle partnerinize canlı bir his verecek ve belki de “meme ucu” orgazmı deneyimleyebilecek!

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.