Farruz Zincirli Meme ve Vajina Kelepçesi

Stok kodu: FA-7010 Kategoriler:

550 

Havale EFT İle %5 İndirimli

527 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz Zincirli Meme ve Vajina Kelepçesi

Üç zincirdeki, kadın göğüs ucu kelepçeleri, en hassas bölgeleri birbirine bağlamak için tasarlanmış samimi, uyarıcı bir aksesuardır! Meme uçlarındaki elbise klipsleri göğüsleri uyarır ve vidayı ayarlayarak sıkma derecesini kendiniz belirlemenize olanak tanır.

Ek klitoral kelepçe kadınlara özel bir keyif sağlayacaktır. BDSM kelepçeleri sekste yeni bir zevk seviyesidir, meme uçlarının ve klitorisin sıkılması sayesinde inanılmaz cinsel uyarılma meydana gelir.

Klipsler zincirlerle birbirine bağlanmıştır. Genital kelepçeyi kullanmadan önce şehvetli ön sevişmenin keyfini çıkarmanızı öneririz.

Kelepçeleri çıkarın ve partnerinizi okşamaya başlayın: Erojen bölgelerin onlarca kat daha hassas hale geldiğini ve her dokunuşun daha parlak hissettirdiğini hissedeceksiniz.

Kızlara, kadınlara ve erkeklere uygun, rol yapma oyunlarına yönelik samimi, teşvik edici bir aksesuar. Aşk oyunlarında samimi BDSM gereçlerini ve diğer fetiş şeyleri kullanarak maksimum zevki yaşayın! Seks oyuncakları partnerinize canlı hisler verecektir ve belki de “meme ucu” orgazmı deneyimleyebilecektir!

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.