Farruz Otomatik Şarjlı Anal Temizleme Pompası

Stok kodu: FA-D5801 Kategoriler:

2.850 

Havale/EFT İndirimi
2.731 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Stokta yok

Kurye Teslim

Farruz Otomatik Şarjlı Anal Temizleme Pompası

Anal seks yapmaya mı hazırlanıyorsunuz? Bazı sürprizlerle karşılaşacağımızdan mı endişeleniyorsunuz?

Endişelenmeyin çünkü her zaman istediğiniz hijyen seviyesini koruyabileceğiniz en güçlü anal duşu sizlerle buluşturuyoruz.

Sakin olun, sakin olun, Otomatik yıkama ile poponuz bu temizliği sadece kolay ve rahat olmakla kalmayacak, hatta teşvik edici bile olabilir. Anal duşlar rektumumuzu derinlemesine temizlemeye hizmet eder ve anal seksin hijyenik, sürprizsiz ve keyifli olmasına yardımcı olur. Suyun bu bölgeye ulaşması ve burayı güneşli bir sabah gibi pırıl pırıl bırakması için anüsümüze yerleştirebileceğimiz küçük bir delikli yapay penise bağlanan bir su pompasından oluşan oyuncaklardır.

Otomatik yıkama ile vanaya elle basmanıza gerek kalmayacak, ancak açıldığında depodaki ve daha önce doldurduğumuz suyu az ya da çok kuvvetle itecek bir motoru var. Ucunda suyun dışarı çıkıp rektumumuzun içini daha iyi temizleyeceği küçük yan delikler bulunur. Suyun dışarı çıktığı kuvvetin en düşük yoğunluktan en yüksek yoğunluğa kadar üç yoğunluğu vardır. Ayrıca bu anal duşun ucu, diğer malzemelerden farklı olarak arka kapıya kolayca, yumuşak ve rahatsızlık vermeden takabileceğiniz ölçülü silikondan yapılmıştır.

Tasarımı çok sadedir ve olduğundan farklı bir şeymiş gibi gösterilebilir. Tamamen suya daldırılabilir olduğundan temizlenmesi ve örneğin duşta kullanılması da çok kolaydır.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.