Farruz Love Fantasy Swing Seks Salıncağı

Stok kodu: FA-010 Kategoriler:

3.410 

Havale EFT İle %5 İndirimli

3.255 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

10 adet stokta

Kurye Teslim

Love Fantasy Swing Seks Salıncağı    

İnanılmaz Love Fantasy Swing Fetİsh ile seks hayatınızı hiç vakit kaybetmeden tekrar eyleme dönüştüreceksiniz! Kurulum hızlı ve kolaydır.

İçindekiler:
Ağır Hizmet Tipi Çelik Kuşgözü Cıvata
Ağır Hizmet Tipi Bağlantı Zinciri
Burulma Yayı
Metal Destek Çubuğu
Popo ve Sırt için 2 Büyük Yastıklı Destek
2 Bacaklar için Küçük Yastıklı Üzengi
2 EZ-Açık Bağlantı Kancaları
Talimat Sayfası
Ücretsiz  Aşk Maskesi

TALİMATLAR: Love Fantasy SwingFetısh ®️’in kuşgözü cıvatası iki yere takılabilir: bir kapının alt tarafındaki ahşap çerçeveye veya tavandaki bir kirişe. Kuşgözü cıvatasını bir kapı kasasına takmak en kolayıdır, ancak kapı aralığı hareket açıklığınızı sınırlar. Kuşgözü cıvatasını güçlü bir tavan kirişine takmak tercih edilen kullanım yöntemidir. Güvenli ve keyifli bir  Love Fantasy SwingFetısh ®️ deneyimi sağlamak için lütfen her iki talimatı da dikkatle izleyin.

KAPI YOLLARI İÇİN:
Ahşap kapının merkezini bulun ve kapı çerçevesinin alt tarafında bir nokta işaretleyin. Gözlü cıvata çok keskindir ve cıvatanın başına bir çekiçle vurularak ve tüm dişler gizlenene kadar vidayı döndürerek vidalanabilir. Gözlü cıvatayı tahtaya çevirmeye yardımcı olması için çekiç tırnağını kullanın. Yerleştirmeyi kolaylaştırmak için önce bir 5/16 pilot delik açın, ardından delikli cıvatayı vidalayın. Tüm dişler gizlenmelidir.

TAVANLAR İÇİN:
Herhangi bir donanım mağazasında bulabileceğiniz bir saplama bulucu kullanarak tavanınızda bir kiriş bulun. Çevreleyen duvarlardan veya mobilyalardan yeterince açık olduğunuzdan emin olun. Işının merkezini bulun ve bir noktayı işaretleyin. Gözlü cıvata çok keskindir ve cıvatanın başına bir çekiçle vurularak ve tüm dişler gizlenene kadar vidayı döndürerek vidalanabilir. Delikli vidayı tahtaya çevirmek için çekiç tırnağını kullanın. Yerleştirmeyi kolaylaştırmak için önce bir 5/16 pilot delik açın, ardından delikli cıvatayı vidalayın. Tüm dişler gizlenmelidir.

DİKKAT:
Gözlü ilik cıvata bir kez takıldıktan sonra, güvenlik amacıyla çıkarmayın. Bunu yapmak, kuşgözü cıvata tutuşunu zayıflatabilir!

SALINIMIN ASILMASI:
Salınımın ağırlığı 90 kg’dan azsa, verilen Burulma Yayını kullanın Salınımın ağırlığı 90 kg2ın üzerindeyse, sallanma donanımını yay kullanmadan monte edin. İki kişilik kullanım sırasında, ağırlığı belirlerken her iki partnerin pozisyonunu hesaba kattığınızdan emin olun (bir partner yerde olabilir, gerçekte yaydan asılı olmayabilir).

UYARI:

Torsion Spring kullanıyorsanız, Love Fantasy SwingFetısh ®️’i kullanırken ellerinizi baharın üzerine veya yakınına koymaktan kaçının. Parmaklarınız veya vücudunuzun diğer kısımları çok yakınsa sıkışabilir!

Love Fantasy SwingFetısh ®️ tamamen ayarlanabilirdir ve rahatınız için tasarlanmıştır. Tüm pedler, destekler ve üzengi demirleri, minimum eforla çeşitli cinsel pozisyonları barındıracak şekilde ayarlanabilir. Salınım donanımı, salınımı zeminden herhangi bir mesafede asacak şekilde de ayarlanabilir. Hayal gücünüzü kullanın ve eğlenin!

UYARI:

Önerilen ağırlık limiti 140 kg'ı geçmemelidir. Yükleme ve kullanma riski size aittir.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.