Farruz Külot içi Uzaktan Kumandalı Vibratör

Stok kodu: FA-XM401 Kategoriler:

500 

Havale EFT İle %5 İndirimli

475 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz Külot içi Uzaktan Kumandalı Vibratör

Yumuşak ve rahat silikon malzemelere sahip kurşun vibratör, bu kurşun vibratör tamamen su geçirmezdir ve vücudunuz için güvenlidir. Su geçirmez tasarım, onu oda banyosunda veya başka bir yerde kullanmanıza olanak tanır.

Kurşun vibratör, yavaş titreşimden güçlü titreşime kadar 20 farklı titreşim frekansına sahiptir. İster yeni başlayan ister ileri düzey bir kullanıcı olun, bu seks oyuncağından harika ve farklı deneyimler elde edebilirsiniz.

Mermi vibratörü, titreşimleri en üst düzeye çıkarmak için titreşimleri klitorisinize, meme uçlarınıza ve diğer hassas noktalara odaklayan bir G-SPOT’a sahiptir.

Mermi vibratörü kablosuz uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir, kendiniz kullanabilir veya kontrol etmesi için sevgilinize verebilirsiniz ve kontrol mesafesi 10 metreye kadardır.

1.Mod: 20 farklı frekanslı titreşim
2.Malzeme: Silikon, ABS
3. Maksimum gürültü: ≤50db
4. Su geçirmez
5. Kendinize bir an mutluluk verin, bu sizin anınız olsun

Topun uzunluğu – 7,5 cm.
Top çapı – 3,2 cm.

Uzaktan kumanda uzunluğu – 6,5 cm.
Uzaktan kumanda çapı – 3,8 cm.
Uzaktan kumanda ağırlığı: 35g
Kullanım süresi: 2 saate kadar

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.