Farruz Deri Şeytan Kuyruğu Anal Plug

Stok kodu: FA-A10 Kategoriler: ,

1.300 

Havale EFT İle %5 İndirimli

1.241 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz Deri Şeytan Kuyruğu Anal Plug

Bu sevimli şeytan kuyruğu şık bir seks cihazı. Anal tıkacın klasik şekli, anal seks alanında hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için herkes için en uygun ve uygun aksesuar olarak kendini kanıtlamıştır. 110 cm uzunluğundaki şeytan kuyruğu, BDSM ve S&M oyunları sırasında çok işinize yarayacak ve erotik oyunlarınızı daha canlı yürütmenizi sağlayacaktır. Travmayı azaltacak ve en canlı hisleri sağlayacak kayganlaştırıcılı bir seks oyuncağı kullanmanızı öneririz.

Uygulama şekli

1. Oyuncağı dezenfekte edin

2. Cinsel ilişkiden birkaç saat önce bağırsakları temizlemek için lavman yapılması tavsiye edilir

3. Tıkacı ve anüsü yağlayıcıyla nemlendirin

4. Tıkacı en rahat ve rahat pozisyona düzgün ve dikkatli bir şekilde yerleştirin (sırt üstü, yan tarafınız üzerinde, dört ayak üzerinde yatarak)

5. Oyuncağı çıkarmak için, 45 derecelik açıyla yavaşça yukarı ve aşağı doğru çekin.

Ürün tam boyutu 110 cm, deri örgülü kuyruk bölümü 102 cm, çelik anal plug 8 cm uzunluğunda ve 3.5 cm genişliğindedir.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.