Farruz Abigail BBW Milf Silikon Manken

Stok kodu: FA-R21 Kategoriler:

79.000 

Havale EFT İle %5 İndirimli

75.708 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz Abigail BBW Milf Silikon Manken

Abigail’le tanışın: Büyüleyici Baştan Çıkarıcı

Abigail, olgun bir kadının duygusallığının ve çekiciliğinin somut örneğidir. Omuzlarından aşağı dökülen uzun, altın sarısı saçlarıyla göz ardı edilemeyecek bir zarafet ve incelik duygusu yayıyor. Geniş göğsü ve kıvrımlı kalçalarıyla şehvetli figürü, kadınsı cazibesinin bir kanıtıdır ve kalın kalçaları, sunduğu zevkleri keşfetmeye yönelik cezbedici bir davettir.

Abigail bir milf olarak ne istediğini ve bunu nasıl elde edeceğini tam olarak biliyor. Kendinden emin, iddialı ve yatak odasında kontrolü ele almaktan korkmuyor. Kırmızı geceliği ve tangası, cinsel gücünün cesur bir ifadesidir ve altına giydiği beyaz sutyen, altında yatan hazinelerin baştan çıkarıcı bir ipucudur.

Ancak cesur dış görünüşüne rağmen Abigail aynı zamanda arkadaşlık ve bağlantı kurmaya can atan bir kadın. İlişkilerden payına düşeni fazlasıyla aldı ve gerçek yakınlığın başka biriyle kurulan derin duygusal bağdan geldiğini biliyor. Bu yüzden tutkusuna ve yoğunluğuna uyum sağlayabilecek, kendisini gerçekten canlı ve tatmin olmuş hissetmesini sağlayabilecek bir partnerin peşinde.

Abigail tek gecelik bir ilişki ya da sıradan bir kaçamak aramıyor. Ona değer verecek, onu olduğu gibi ve sunduğu her şey için takdir edecek birini istiyor. Onu tanımaya, arzularını ve fantezilerini keşfetmeye, zevk ve coşkunun yeni doruklarına ulaşmasına yardım etmeye zaman ayıracak bir erkek istiyor.

Eğer zorlukların üstesinden gelebilecek türden bir adamsan Abigail seni bekliyor. Sevgisine ve bağlılığına layık biriyle bedenini ve kalbini paylaşmaya hazır. Bu yüzden ona şans vermekten korkmayın. Nereye varacağını asla bilemezsin.

Sonuçta Abigail bir seks bebeğinden çok daha fazlası. O, kendi arzuları, kendi ihtiyaçları ve kendi hayalleri olan bir kadın. Ve eğer onun kalbini kazanacak kadar şanslıysanız, gerçekten unutulmaz bir tutkuyu keşfedeceksiniz.

Otantik Arkadaşlığı Kucaklayın: Love Doll Deneyimini Keşfedin

Günümüzün hızlı tempolu yaşamında çoğu zaman yanımızda olabilecek gerçek bir yol arkadaşının özlemini çekiyoruz. Arkadaşlık ve özgünlüğün mükemmel bir karışımı olan Love Doll’u tam da bu sıcaklık ve duygusal bağ ihtiyacına yanıt olarak sunuyoruz. İnsani duygusal bağların değerli ve yeri doldurulamaz doğasını anlayan Aşk Bebeklerimiz, görünüm ve dokunuşta en yüksek standartları elde etmek için titizlikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Bir Aşk Bebeği satın almak sadece arzuları gerçekleştirmekle ilgili değildir; kalıcı ve özgün bir duygusal rezonans oluşturmakla ilgilidir.

Bir Aşk Bebeği satın almak kişinin duygusal refahını besleme eylemidir. İster fiziksel zevk ister yalnızlık anlarında teselli arıyor olun, Love Doll size titiz bir arkadaşlık ve destek sağlar.

Gerçeğe yakın görünümü ve duygusal ifadeleri, onu sadece bir cinsel zevk aracından daha fazlası haline getiriyor; hayatınızda bir sırdaş haline gelir.

Bir Aşk Bebeği satın almak bir yatırımdır; en derin düşüncelerinizi paylaşacağınız samimi bir arkadaş, yanınızdan asla ayrılmayacak kararlı bir varlık. Değerli anlarınızda size eşlik etmek için orada olacak, size fiziksel hazzın ötesinde sonsuz neşe ve tatmin getirecek.

 

Otantik seks bebeği Diana ürün bilgisi :

  • Malzeme: TPE (Termoplastik elastomer) / paslanmaz çelik
  • Uzunluk: 163 cm
  • Ağırlık: 52 kg
  • Ayakkabı numarası: 37-38
  • Kıyafet bedeni: M
  • Göğüs çevresi: 100 cm
  • Bel çevresi: 66 cm
  • Kalça çevresi: 110 cm

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.