Farruz 12 cm Büyük Boy Silikon Anal Plug

Stok kodu: FA-XM230 Kategoriler:

385 

Havale EFT İle %5 İndirimli

369 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz 12 cm Büyük Boy Silikon Anal Plug

6 Cm genişliğinde ve 10.5 Cm takılabilir uzunluğa sahip olan COLT Big Boy Plug, kolay giriş için konik bir uca, aradığınız boyutu sağlayan kürek şeklinde bir ampule ve kaslarınızın etrafı sarmasını ve hareket etmesini sağlayan dar bir boyuna sahiptir.

Tabanın ergonomik tasarımı, yanaklarınızın arasına rahatça otururken çok fazla içeri kaymamasını sağlar.

Anal uyarım yoluyla orgazma ulaşmak, sinir uçlarının yoğunlaştığı bölgeler sayesinde inanılmaz derecede tahrik edicidir ve COLT koleksiyonunda bu sinirlerin her birini uyaracak oyuncaklar bulunur.

Öyleyse kendinize yeni bir arka kapı mutluluğu dünyasına girmenize izin verin, zevk olasılıkları sonsuzdur! Ultra hijyenik Silikonumuz ftalat içermez, hipoalerjeniktir ve uzun süreli eğlence için gün boyu takılabilir.

Vücut için güvenli Silikondan yapılmış tüm oyuncaklarda olduğu gibi, her zaman iyi bir su bazlı kayganlaştırıcı kullanın.

Kullandıktan sonra oyuncağı yumuşak sabun ve suyla dikkatlice yıkayın veya daha hızlı temizlik için Oyuncak Temizleyiciyi deneyin.

Bu oyuncağı diğer seks oyuncaklarından ayrı olarak saklayın.
Malzemeler: Silikon
Uzunluk 12 Cm
Takılabilir uzunluk 10.5 Cm
Genişlik 5.8 Cm

Ek Bilgiler: Genişletilmiş taban, Silikon, Ftalat içermez, Prostat, Uniseks, Su bazlı yağlayıcı önerilir.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.