Farruz 10 Parçalı Fantezi Fetiş Seti

Stok kodu: FA-CAFS5 Kategoriler:

1.300 

Havale EFT İle %5 İndirimli

1.241 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Farruz 10 Parçalı Fantezi Fetiş Seti

Fetiş setindeki bir çok ürün, tamamen ayarlanabilir.

Daha fazla pratiklik sağlamak için bu sınırlama araçları, BDSM oyunları sırasında yüksekliği ve sıkılığı ayarlamak için tokalarla tasarlanmıştır.

Manşetlerde giyim kolaylığı ve beden ölçülerine göre cırt cırt kullanılmıştır.

Uygun mesafe sabitlemesi, ellerin ve ayakların pozisyonunu uygun hale getirerek bu gelişmiş setin genel görüşünü daha da durdurulamaz hale getirir.

Farruz Fetiş seti ile pek çok farklı duruş deneyilebilirsiniz. Sizin hayal gücünüze göre deneyebilirsiniz.

İster yatak odasında, ister mutfakta, ister yatakta, ister koltukta, ister sandalyede, dilediğiniz kadar ve istediğiniz yerde!

BDSM’ye yeni başlayanlar için süper esaret seti.

Set; göz maskesi, delikli ağız topu, el ve ayak kelepçesi, boyun tasması, tüy (feather), zilli göğüs klipsi, bondage ip, hog-tie pozisyon bağlantısı ve kırbaçdan oluşmaktadır.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.