Baile 24 Cm Çift Katmanlı Kakırdaklı Dildo

Stok kodu: FA-1325 Kategoriler:

1.700 

Havale/EFT İndirimi
1.629 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Baile 24 Cm Çift Katmanlı Kakırdaklı Dildo

Yeni ürünümüz Kakırdaklı Dildo, çoklu orgazm keyfi sağlayacak kadar sağlam ve baştan çıkaracak kadar gerçekçi! Müşterilerimiz, kayan deri ve omur çekirdeği tasarımına sahip bu çok popüler katı dong’un erotik görünümü ve hissinden övgüyle söz ediyor.

Bu fantastik gerçekçi yapay penis, orgazm yaratan damar kaplı bir şafta sahiptir. Nihai gerçekçi hisler için cildinizin sıcaklığına tepki veren, tamamen karşı konulmaz katı bir yapay penis.

Muhteşem TPR kayan deri yapay penis ile tutku ve sonsuz zevk fantezileriyle kendinizi şımartın! Tabanında ellerinizin serbest kalmasını sağlayan sağlam bir vantuz bulunur, böylece her türlü yaramaz numarayı gerçekleştirebilirsiniz.

Süper gerçekçi iki katmanlı TPR malzemeden yapılmıştır
Eklenen çift yoğunluklu kayan cilt teknolojisi, sert merkezi olan yumuşak dış cildi harekete geçirir
Bükülmesi kolay herhangi bir şekil için
Yaklaşık toplam uzunluk: 26 cm
Çap: 5 cm
Kullanılabilir Uzunluk: 21 cm
Vantuzlu

Bu Dildo (Yapay Penis) aynı zamanda kemer ile de takılabilir.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.