74 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Anal seks oyuncakları

Anal bölgeyi uyarmak için tasarlanmış bir seks oyuncakları sınıfıdır. Bu oyuncaklarda genellikle anüs içindeki erojen bölgeleri uyarmak için toplar veya küresel öğeler bulunur. Ayrıca rektumdan çok fazla yukarıya gitmemelerini sağlamak için genellikle geniş bir tabana sahiptirler .

Anal seks oyuncakları tek başına oyun sırasında veya partnerle cinsel etkileşimde kullanılabilir .

Anal tıkaçlar ve boncuklar en yaygın anal oyuncak türleridir. Kullanımı kolay olduğundan yeni başlayanlar için yaygındır. Anal oyuna yeni başlayanların, anüsünde yabancı bir cisim olduğu hissine alışmaları için küçük bir anal tıkacı veya / yada parmakları gibi küçük bir oyuncak kullanmaları önerilir. Bu bir kez rahat hale geldiğinde, pek çok kişi dildolar , prostat masaj aletleri, anal vibratörler veya anal boncuklar gibi daha büyük ve daha yoğun oyuncaklarla oynamaktan keyif alır .

Anal oyuncağı yerleştirmeden önce vücudunuzu ve kaslarını, özellikle de anüs çevresindeki kasları gevşetmeniz önemlidir. Bu kasları nasıl gevşeteceğinizi öğrenmek pratik ve sabır gerektirebilir .

Anal dildolar ve vibratörler vajinada kullanılanlara benzese de, oyuncağın anüse tamamen kaymamasını sağlamak için geniş bir tabana sahiptirler. Anal boşlukta vajinal oyun için tasarlanan oyuncakları kullanırken bunu dikkatlice düşünmek önemlidir .

Anal oyuncaklar, herhangi bir cinsiyet ve cinsel tercihe sahip çiftler tarafından kullanılabilir. Strapon olarak bilinen bazı anal oyuncaklar, başka bir kişiye nüfuz edebilmeleri için herkes tarafından bile giyilebilir.

Anal seks oyuncakları genellikle anal kayganlaştırıcı ile kullanılır, bu da yerleştirmeyi daha rahat hale getirir ve yırtılma riskini en aza indirir. Uzmanlar ayrıca, daha hijyenik olmaları ve cinsel yolla bulaşan enfeksiyonların yayılmasını önlemek için, özellikle eşler arasında paylaşılıyorsa prezervatifle birlikte kullanılmasını öneriyor . Ayrıca her kullanımdan sonra ılık sabun ve suyla yıkanmaları gerekir.

Farruz’un tavsiyesi anal oyuncak kullanımında mutlaka cam tıkaç tercih edilmelidir.