AH! Gag Ball Nefes Alabilen Siyah Ağız Topu

Stok kodu: FA-P3 Kategoriler:

300 

Havale EFT İle %5 İndirimli

286 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

AH! Gag Ball Nefes Alabilen Ağız Topu

AH! GAG BALL NEFES ALABİLEN TIKAÇ

Partnerinizle tek bir kelime bile söylemeden oynamanın yeni bir yolunu keşfedin! Bu espri, S/M uygulayıcıları için, partnerlerden birini, erotik oyunlarınız sırasında tek kelime konuşamayacak şekilde mükemmel bir şekilde kontrol edecek özel bir araçtır. Kendinizi partnerinizin insafına bırakın!

S/M uygulamaları şeklinde yeni bir macera yaşayın. İnsanlar genellikle bu uygulamaları acıyla ilişkilendirir ancak işkence aynı zamanda çok hafif de olabilir. Hareketi kısıtladığınızda, gözlerinizi kapattığınızda veya bu tıkacı kullandığınızda, diğer duyular daha yoğun bir şekilde tetiklenir ve bunun sonucunda cinsel deneyimleriniz çok daha derin olur.

Tıkaç, ayarlanabilir bir deri kayış (10 delik) ve bağlanan kişinin ağzına yerleştirilen evrensel bir top içerir. Top, yeterli havayı alabilen delik şeklinde bir güvenlik açıklığı ile donatılmıştır – bu tıkaç son derece güvenlidir.

Kayışın ayarlanabilir çevresi 28  – 57 cm’dir. Top çapı 3,5 cm.

Kendinizi ilginç şaka oyunlarıyla ödüllendirin! Partneriniz, sevgi ifadelerinizi sözsüz olarak kabul etmek zorunda kalacak. Dayanılmaz derecede güzel ya da dayanılmaz derecede acı verici olup olmadıkları size kalmış!

ÜRÜN MALZEMESİ

Malzeme

ABS serttir, gözeneksizdir, dayanıklıdır, hipoalerjeniktir, tatsızdır, kokusuzdur ve zararlı ftalatlar içermez.

Bakım

Su ve antibakteriyel sabunla yıkayın (su geçirmez olmayan ürünlere dikkat edin)

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.